AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Viva La Bam-O alta emisiune pe care eu una o ador

In jos 
AutorMesaj
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 23
Localizare : Arad
Data de inscriere : 05/01/2009

MesajSubiect: Viva La Bam-O alta emisiune pe care eu una o ador   Vin Ian 09, 2009 4:34 am

Gen: Divertisment
Durata: 30 minute

Dupa ce s-a terminat show-ul Jackass in 2002, ce putea face un tip precum Bam cu timpul lui liber? MTV a decis atunci sa ii dea propiul show, Viva la Bam, unde a petrecut nici mai mult, nici mai putin de 5 sezone, “torturandu-si” parintii, pe April (pe scurt Ape) si pe Phil. Ce putea face deci Bam? Cam tot ceea ce dorea el!
Margera si restul CKY – Ryan Dunn, Brandon DiCamillo, Raab Himself si Rake Yohn – fac tot felul de glume familiei lui Bam, intotdeauna cu rezultate de-a dreptul hilare.

Astfel, Viva la Bam se invarte in jurul incercarii lor de a le distruge casa lui Ape si lui Phil si de a–i forta pe membrii familiei sa intre in competitie pt “premii”. Si Bam reuseste, prin orice face, sa isi scoata printii din sarite.
Sezonul 1 al show-ului Viva la Bam s-a incheiat in mod tragic, casa lui Ape si Phil fiind “terminata”; familia a trebuit sa se mute chiar, pt ca vecinii nu le mai suportau, lui Bam si prietenilor lui, traznaile. Dar mutatul intr-un alt crtier, mult mai linistit, i-a incurajat pe Bam si a sa echipa CKY sa faca lucruri si mai traznite. In sezonul 4 Viva la Bam, Bam si trupa sa au facut atatea tampenii in noul lor cartier, incat parintii lui i-au trimis direct peste Atlantic … in Europa.

Printre invitatii de marca ai emisiunii se numara atat rocker-i ca HIM, The Bloodhound Gang, Hanoi Rocks, Gwar si Billy Idol cat si legende ale skateboard-ului, ca Tony Hawk sau ale motocross-ului, ca Metal Mulisha.

Deci stai cu noi sa ii vezi pe Bam si suita lui in plina actiune! Numai pe MTV, miercurea, de la 23:00!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://MyAjude.hi5.com
music_lover
Banned
Banned

feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 22
Localizare : somewhere i belong ^-^
Nerespectarea regulilor :
Data de inscriere : 07/01/2009

MesajSubiect: Re: Viva La Bam-O alta emisiune pe care eu una o ador   Vin Ian 09, 2009 6:53 am

=)) amuzant !! poor guys Razz
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Viva La Bam-O alta emisiune pe care eu una o ador
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: TV-
Mergi direct la: