AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?

In jos 
AutorMesaj
NeoAnonim.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 23
Localizare : Acra:))
Nerespectarea regulilor :
Data de inscriere : 04/01/2009

MesajSubiect: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   Dum Ian 18, 2009 5:39 am

deci aici e vorba de cel mai tembel lucru si irational pe care l-ai crezut vreodata....

deci incep eu sa vad cine ma intrece Wink

era o zi de vara si eu ma jucam cu prietenele(aveam vreo 10 ani) si am deschis un subiect despre bronzul artificial si soare si chestii deastea...si vorbeam noi vorbeam iar soramea a plecat cu nico, prietena mea la magazin...si am ramas cu cealalta fata casilde....si ea ma intrebat cate alunite am...ok am zis nush amu in jur de 20 si ea o zis k de la alunite poti face cancer si eu ca proasta am crezuto Surprised !nu intrebati si dupaai mam dus la mami si am intrebato...stupid me...

deci acu' voi...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Buburuza.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 411
Localizare : Here...in NeverLand

MesajSubiect: Re: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   Mier Ian 21, 2009 12:53 pm

cand eram mai mica...povesteau ai mei nu cu intentie de rau si foarte bine intentionati dorind sa fiu vesele ca Mos Craciun intra pe geam la mine si imi lasa cadouri...damn is seara mi-o fost frica sa dorm singura si am dormit cu ai mei ca sa nu intre asa zisul Mos Craciun la mine pe geam :hah:

Moderator Global
Moderator Global

Numarul mesajelor : 231
Data de inscriere : 06/01/2009

MesajSubiect: Re: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   Joi Ian 22, 2009 7:14 am

Cea mai penibila chestie pe care am crezut-o e ca poti muri daca iti rozi unghiile.
Aveam 6 ani, wtf? :hah:
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 319
Localizare : Arad
Data de inscriere : 05/01/2009

MesajSubiect: Re: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   Joi Ian 22, 2009 8:06 am

cand eram in clasa a 3-a tati mi-a spus ca daca nu iti faci temele ramai repetent :hah: :hah: si eu am inceput sa plang(a fost ultima data cad tati m-a ajutat la teme :hah: )
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://MyAjude.hi5.com
NeoAnonim.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 404
Localizare : Acra:))
Nerespectarea regulilor :

MesajSubiect: Re: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   Vin Ian 01, 2010 10:28 am

am crezut ca am sa mor cand am vazut o luminita alba pe perete,nu mai stiu unde am auzit faza asta-ca daca vezi o luminita alba pe perete insemana ca eviiiil
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   

Sus In jos

cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: