AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

profesorul vostru pe care il indragiti si pe care il urati

In jos 
AutorMesaj
music4ever
Hip Hop
Hip Hop

Numarul mesajelor : 324
Data de inscriere : 08/01/2009

MesajSubiect: profesorul vostru pe care il indragiti si pe care il urati   Sam Ian 24, 2009 8:45 am

profesoara pe care o indragesc e profesoara mea de engleza.....imi place de ea pentru ca nu striga pe noi(nu ca si profa de bio sau mate)si e intotdeauna e blanda cu noi

profeasoara pe care o uarsc e profa de boi pentru ca striga pe noi si la ora ei daca facem o miscare ne da nota 2...ii enervanta :x
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
demi_demmi
Blues
Blues

feminin Numarul mesajelor : 140
Varsta : 23
Data de inscriere : 09/01/2009

MesajSubiect: Re: profesorul vostru pe care il indragiti si pe care il urati   Sam Ian 24, 2009 10:49 am

pai...cel mai mult imi place de profesoara mea de geografie...e cea mai tare profesoara din toata scoala...ii amuzanta, glumeata dar se tine de treaba si e buna cu noi...prea buna as zice...
si prefesoara pe care o uras ceu cel mai mult e diriga...de engleza...asa e de batuta in cap ii de iti vine sa razi de prostia ei...:hah: si in plus de asta e si enervanta....
Sus In jos
music_lover
Banned
Banned

feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 22
Localizare : somewhere i belong ^-^
Nerespectarea regulilor :
Data de inscriere : 07/01/2009

MesajSubiect: Re: profesorul vostru pe care il indragiti si pe care il urati   Sam Ian 24, 2009 11:04 am

best teacher: diru .... si ... atat Razz
worst teacher: profa de tehno ... are probleme cu nervi Razz
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 411
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

MesajSubiect: Re: profesorul vostru pe care il indragiti si pe care il urati   Sam Ian 24, 2009 12:39 pm

eu o indragesc pe profa de engleza fiindca este draguta si stie sa glumeasca si nu zbiara ca o crizata pe noi [ma rog...atunci cand ii in toane bune alien ] si profa pe care o urasc cel mai mult ii profa de istorie care pe langa ca ii surda se crede cea mai tare si scade puncte la purtare pentru cea mai mica miscare de a mea...si culmea...parca totusi era surda 🇭🇲 sau chiar nu vrea sa ne raspunda numa la intrebarile la care are ea chef sa ne raspunda >.<

Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 407
Varsta : 21
Localizare : in my world..
Data de inscriere : 21/01/2009

MesajSubiect: Re: profesorul vostru pe care il indragiti si pe care il urati   Sam Ian 24, 2009 1:23 pm

o ador pe dira mea...se imbraca sooper si ne da teste usoare..si imi place sa fak engleza cu ea...pare mai usoara asa ca cealalta nu...

o urasc pe profa de mate..ii asa de scorpie si tot timpu face pe victima deparca pe cineva intereseaza de ce zice ea..ii o nesuferirta :x
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 319
Localizare : Arad
Data de inscriere : 05/01/2009

MesajSubiect: Re: profesorul vostru pe care il indragiti si pe care il urati   Vin Ian 30, 2009 8:23 am

profesoara mea preferata e profa de engleza e super de treaba si vorbeste foarte frumos cu noi(fata de alti profesori care ne ameninta :hah: incontinu) si e glumeata si mai am o profesoara preferata pe profa de muzica pentru ca vorbeste pe limbajul tuturor si e foarte haioasa :hah:
aaa si o urasc pe profa de istorie pentru ca are elevi preferati si il mai urasc pe diru pentru ca e un nesuferit
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://MyAjude.hi5.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: profesorul vostru pe care il indragiti si pe care il urati   

Sus In jos

profesorul vostru pe care il indragiti si pe care il urati
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Scoala-
Mergi direct la: