AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Economiile voastre si pe ce le folositi...

In jos 
AutorMesaj
demi_demmi
Blues
Blues

feminin Numarul mesajelor : 140
Varsta : 23
Data de inscriere : 09/01/2009

MesajSubiect: Economiile voastre si pe ce le folositi...   Sam Ian 24, 2009 3:14 pm

Well....asa cum spune si titlul, cum aveti grija de economiile voastre si pe ce le stricati?

Eu una imi strang maruntisuri de un leu sau 50 de bani de prin casa si asa imi strang niste bani...iar de stricat, stric mai mult cand vine vorba de reviste care trebuie cumparate sau esarfe super faine ce merita luate sau alte lucruri faine...dar tot timpul imi raman ceva bani in plus....
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Buburuza.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 411
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

MesajSubiect: Re: Economiile voastre si pe ce le folositi...   Dum Ian 25, 2009 1:07 am

pai depinde de cum au chef ai mei sa-mi dea bani :hah: dar de obicei cand vine buna-mea de la tara si-mi da in jur de 40 de leicu alocatia alti 40 lei eh...se strang 80 lei si cam 60 ii folosesc la haine sau accesorii [de ex vreau sa-mi mai iau inca vreo 2-3 perechi de jambiere acuma 🇭🇲 ] iar 20 lei ii las ca bani de buzunar...normal ca nu-mi ajung dar eh...de aia s-or mai inventat si parintii tongue oricum eu de fire sunt o fata careia ii place sa strice multi bani de haine deci cand am o economie sau ceva [bine asta in cazul in care nu reusesc s-o conving pe maica-mea k io chiar am nevoie de un lucru anume...ca dupa aia mere totu de la sine :hah: ] imediat merg sa-mi cumpar :hah:

Banned
Banned

feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 22
Localizare : somewhere i belong ^-^
Nerespectarea regulilor :
Data de inscriere : 07/01/2009

MesajSubiect: Re: Economiile voastre si pe ce le folositi...   Dum Ian 25, 2009 6:57 am

eu una nu prea imi duc bani la mine doar cand plec undeva ... si nu fac economii la mine puppy eyes merg tot timpul > cel puti pe tati ca mami s-o obisnuit cu ei <Razz
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 319
Localizare : Arad
Data de inscriere : 05/01/2009

MesajSubiect: Re: Economiile voastre si pe ce le folositi...   Mier Ian 28, 2009 1:48 pm

haine si baterii la aparatul foto :hah:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://MyAjude.hi5.com
NeoAnonim.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 404
Localizare : Acra:))

MesajSubiect: Re: Economiile voastre si pe ce le folositi...   Mar Feb 03, 2009 4:14 am

nu economisesc aproape deloc imi place sa stric bani pe lucruri utile si mai mult inutile abia am reusit sa fac economii fiindca vreau sa imi iau ceva ce necesita cativa bani in plus...
Sus In jos
music_lover
Banned
Banned

feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 22
Localizare : somewhere i belong ^-^
Data de inscriere : 07/01/2009

MesajSubiect: Re: Economiile voastre si pe ce le folositi...   Mar Feb 03, 2009 4:26 am

^ Razz tare rau ... nu esti singura ... desi am o pusculita ... dar si de acolo mai fur cate putin in fiecare zii > imi trebuie pentru ciocolata calda < :hah:
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 404
Localizare : Acra:))

MesajSubiect: Re: Economiile voastre si pe ce le folositi...   Mar Feb 03, 2009 4:28 am

hah io nu trebuie sa imi iau ciocolat calda la scoala ca io beau acasa ca imi face mami in fiecare dimineata deci bani economisiti...si mie imi place ciocolata de la scoala am gutato de multe ori cand am fost de servici ca nu aveam ce face...
Sus In jos
Shagrath.
Moderator Global
Moderator Global

Numarul mesajelor : 231
Data de inscriere : 06/01/2009

MesajSubiect: Re: Economiile voastre si pe ce le folositi...   Mier Feb 04, 2009 2:36 pm

Eu deobicei economisesc bani ^_^ Dar mereu ii cheltuiesc :hah:
De exemplu, azi mi-am cheltuit toate economiile de la inceputul scolii pe o pereche de skateri Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Economiile voastre si pe ce le folositi...   

Sus In jos

Economiile voastre si pe ce le folositi...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Girls Stuff-
Mergi direct la: