AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Accesorii

In jos 
AutorMesaj
Buburuza.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 22
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

MesajSubiect: Accesorii   Dum Ian 25, 2009 1:25 am

ok...iar aici nu ma refer la bijuterii...ma refer la tot felul de accesorii...va place sa va asortati imbracamintea cu tot felul de accesorii oricare ar fi ele? [ex: genti, bratari, bentite de par, esafe etc]

eu una nu sunt prea disperate sa-mi asortez hainele dar daca gasesc un accesoriu dragut imi zic de ce sa nu-l port...genti nu folosesc deloc...oriunde m-as duce imi ighesui tot felul de lucruri in blugi iar daca sunt cu fusta in jachete [oricum geaca mea de iarna ii un depozit :hah: ] de obicei ca sa mai am si eu ceva accesorii imi iau vreo doua bratari de-a mele de plastic depinde de culori...accesorii de par nu prea port fiindca prefer sa-mi las parul liber atunci cand mai este inca proaspat si mai sta cumva ca dupa aceea mi-l prind in coada Smile

Blues
Blues

feminin Numarul mesajelor : 140
Varsta : 23
Data de inscriere : 09/01/2009

MesajSubiect: Re: Accesorii   Dum Ian 25, 2009 5:09 am

nu prea port....ma fac sa ma simt ceea ce nu sunt...cel mai des port esarfe si genti. Si astea foarte rar....si bentite de par nu mai imi pun pentru ca ma fac sa arat a altceva sau a altcineva care nu sunt eu. Asa ca rar o sa ma vedeti pe strada cu bentite de par sau cu bratari...tongue
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Shagrath.
Moderator Global
Moderator Global

Numarul mesajelor : 231
Data de inscriere : 06/01/2009

MesajSubiect: Re: Accesorii   Lun Ian 26, 2009 5:59 am

Eu mai port esarfeeeeeee, desigur, iarna fulare ; )), bratari, bentite de par 🇭🇲 , mai port si lanturi la gat.
In rest, genti port doar cele de tip postas. Smile
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 319
Localizare : Arad
Data de inscriere : 05/01/2009

MesajSubiect: Re: Accesorii   Mier Ian 28, 2009 1:42 pm

nimic
o curea se pune?

aaaaa daaaaaaaa efarfele mele era sa uit :hah:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://MyAjude.hi5.com
music_lover
Banned
Banned

feminin Numarul mesajelor : 449
Localizare : somewhere i belong ^-^
Nerespectarea regulilor :
Data de inscriere : 07/01/2009

MesajSubiect: Re: Accesorii   Mar Feb 03, 2009 4:30 am

eu nu sunt prea pentru accesorii ... dar port si eu iarna fulare ... esarfe > mai rar < sunt cam incomode... in rest ... mai port lanturi dar doar la concerte ... sau daca vine pe mine sa port lanturii ... depinde :hah:
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 23
Localizare : Acra:))
Nerespectarea regulilor :
Data de inscriere : 04/01/2009

MesajSubiect: Re: Accesorii   Mar Feb 03, 2009 4:35 am

port depinde de dispozitie...imi plac bijuteriile din argint am vreo 4 perechi de cercei de argint lantisor si medalione fiindca imi place sa le port si nu prea port esarfe de fapt deloc dar am degand sa imi cumpar iar genti ei bine...nu port niciunde ori ghiozdan ori am o geanta pe umar...altfel de alea elegate si nush ce nu le suport am acasa dar nici nu vrea sa le vad le am de cand aveam 10 ani... :hah: si noah...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Accesorii   

Sus In jos

Accesorii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Girls Stuff-
Mergi direct la: