AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Locul perfect pentru o vacanta de vis

In jos 
AutorMesaj
Buburuza.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 23
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

MesajSubiect: Locul perfect pentru o vacanta de vis   Mier Ian 07, 2009 7:19 am

care este locul pe care il condiderati voi perfect pentru a petrece o vacanta de vis? si care ar fi persoana cea mai potrivita care v-ar ajuta sa va distra?

mie in vacantele de vara imi place sa merg la mare...nu este faza cu lenevitul la plaja pentru ca din toata excursia mea la mare am stat 25% din timp pe patura si 75% in apa jucandu-ma si balacindu-ma si incercand sa ma feresc de valuri ca sa nu ma inec [desi era s-o patesc de cinci ori =))si numa anu asta...da cand eram mai mica si cu gradinita? =))] si mi se pare un loc potrivit pentru a intalni un baiat dragut...ce amintiri frumoase am din vara asta :X:X:X:X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://no-music-no-life.forumz.ro
music4ever
Hip Hop
Hip Hop

Numarul mesajelor : 324
Data de inscriere : 08/01/2009

MesajSubiect: Re: Locul perfect pentru o vacanta de vis   Vin Ian 09, 2009 10:43 am

eu in vacanta de avara acum 2 ani(nu mai tin minte exact)am fost cu parintii la munte
cred ca locul perferct pentru o vacanta de vis e la munte:iarba vrede,aer curta,poti sa te cateri,aici poti sa faci tot ce vrei
asta e doar parerea mea
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
music_lover
Banned
Banned

feminin Numarul mesajelor : 449
Localizare : somewhere i belong ^-^
Nerespectarea regulilor :
Data de inscriere : 07/01/2009

MesajSubiect: Re: Locul perfect pentru o vacanta de vis   Mier Ian 14, 2009 11:36 am

bahamas ... de parca am iesit vreodata din tara! Razz now pe bune in tara ar fii tot la munte
Sus In jos
Loli-pop
Pop
Pop

feminin Numarul mesajelor : 88
Localizare : Arad
Data de inscriere : 14/01/2009

MesajSubiect: Re: Locul perfect pentru o vacanta de vis   Joi Ian 15, 2009 2:40 pm

oriunde numai nu in romania
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 404
Localizare : Acra:))
Data de inscriere : 04/01/2009

MesajSubiect: Re: Locul perfect pentru o vacanta de vis   Sam Ian 17, 2009 8:08 am

sincer nu am o vacanta perfecta dar am auzit de una care se apropie de perfectiune si dupa ce am vazut pozele cu destinatia aceea "d vis" mam convins sooo...va sugerez insulele maldive sunt the best...e un loc retras pe ocean si e super sunt 20 de astfel de insule intinse cred in linie dreapta rotunde si sunt mirifice..deci da se apropie de destinatia si vacanta de vis de asemenea miar mai placea sa vizitez amazonul sau reciful de corali care e uimitor sar visuri visuri...ce mai as vrea sa vizitez oice coltisor al pamantului fiindca orice tara are o destinatie de vis si romania chiar si nu ma refer la mare sau la munte neaparat ci chiar la un oras de exemplu:suceava,brasov,sibiu sau unde se afla multe biserici frumoase care dateaza din sec 10,12 ceva de genu(de obicei gasite in moldova) si vatra dornei e un loc frumos,maramures sunt multe...ehh da vam plictisit stiu dar onestly amuh sincer sincer nimic nu ar fii mai perfect si mai frumos decat pe marte sau luna my dream vacantion... love 3
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 319
Localizare : Arad
Data de inscriere : 05/01/2009

MesajSubiect: Re: Locul perfect pentru o vacanta de vis   Sam Ian 17, 2009 8:28 am

1 saptamana Rolling Eyes la sibiu

ar fii cea mai tare vacanta
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://MyAjude.hi5.com
music_lover
Banned
Banned

feminin Numarul mesajelor : 449
Localizare : somewhere i belong ^-^
Data de inscriere : 07/01/2009

MesajSubiect: Re: Locul perfect pentru o vacanta de vis   Sam Ian 17, 2009 12:28 pm

o vacanta de vara la munte cu totii colegi toti din scl ... dc? sa avem de cine sa ne batem joc:))
Sus In jos
descendent_kid
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 407
Varsta : 22
Localizare : in my world..
Data de inscriere : 21/01/2009

MesajSubiect: Re: Locul perfect pentru o vacanta de vis   Joi Ian 22, 2009 11:50 am

wow...cred ca in america sau in rusia..dar cel mai bine ar fi in america sa pot sa intru acolo la scola si sa am mooltzi prieteni.. Rolling Eyes
Sus In jos
demi_demmi
Blues
Blues

feminin Numarul mesajelor : 140
Data de inscriere : 09/01/2009

MesajSubiect: Re: Locul perfect pentru o vacanta de vis   Vin Ian 23, 2009 1:33 pm

o vacanta perfeta ar fi undeva intr-un loc uitat de lume....undeva in care numai eu si oceanul sa stim ca suntem....sau daca nu....atunci in Thailanda....am visat de multe ori ca merg acolo...dar nu asa de multe ori ca in Japonia^___^
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Locul perfect pentru o vacanta de vis   

Sus In jos

Locul perfect pentru o vacanta de vis
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: