AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Prima intalnire

In jos 
AutorMesaj
Buburuza.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 23
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

MesajSubiect: Prima intalnire   Mier Ian 07, 2009 8:19 am

cum va imaginati ca ar fi prima intalnire cu persoana ideala? iar daca ati avut acea intalnire spuneti cum a fost si daca a fost asa cum v-ati fi imaginat sau dorit...

eu nu tin minte sa fi iesit vreodata in oras cu un tip hmmm desi nu sunt genul de fata care pretinde sa primeasca flori si sa fie dusa la un restaurant cu lumanari sau nu stiu c briz-brizzuri...prima mea intalnire ideala ar fi ca tipul de care imi place sa vina la mine [pe motor daca se poate =)) glumeam =))] sa ma duca pe strand la magazinu cu kebab [my fave food ever :X:X:X] daca ii zi faina de vara sa stam si la plaja [as avea ocazia sa-i inspectez corpul :twisted: ] si sa venim seara pe mal acasa si sa ne oprim sa tragem o partida de ping-pong :X:X:X cel mai romantic lucru pe care l-ar putea face un baiat pentru mine vreodata ar fi sa ma scoata in oras sa mancam si sa suporte el toate cheltuielile :twisted: =))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://no-music-no-life.forumz.ro
~Aya~
Dance
Dance

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 21/01/2009

MesajSubiect: Re: Prima intalnire   Joi Ian 22, 2009 11:56 am

embarrased eo nu ma astept sa fie ceva la kfc sau la mc donalds.. pentru ca dupa parerea mea.. e lipsa de bun gust sa scoti o fata la prima intalnire la un hamburger... very mad ca sa fiu sincera cel ami dragut ar fi sa vina si el imbracat elegant(da' asta nu inseamna in sacou: da nici in trening)si sa stie sa se poarte...nu sa ii vina vreo ideea mareata pe moment si sa o puna in aplicare si sa imi strice mie toata ziua very mad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
descendent_kid
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 407
Varsta : 21
Localizare : in my world..
Data de inscriere : 21/01/2009

MesajSubiect: Re: Prima intalnire   Joi Ian 22, 2009 11:59 am

wow....prima intalnire a fost cu un tip sooper gretos Shocked ...pe mal(ce sec o fost :twisted: )
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Prima intalnire   

Sus In jos

Prima intalnire
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Dragoste-
Mergi direct la: