AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl

In jos 
AutorMesaj
music_lover
Banned
Banned

feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 22
Localizare : somewhere i belong ^-^
Nerespectarea regulilor :
Data de inscriere : 07/01/2009

MesajSubiect: cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl   Mier Ian 07, 2009 11:25 am

ok ... ficare trebuie sa-si spuna cel mai penibil lucru care i-i s-a intamplat la scoala...

pai al meu cred ca ii:

intr-o zi naspa rau am norocul sa fiu de servici la cancelarie.... ok ... dupa profesori trebuie sa le deschizi tot timpul usa nu numai sa le pazasti lucrurile si ii penibil cand citesti cv sa te ridici din 5 in 5 min nu ??? noah si in ziua aia mah intra directoarea in cancelarie lol! k trebuia sa-i deschid usa ... si repede repede sa-i deschid usa ... am salutato nah K atunci i-am intrat un pic sub piele .... :lol: si pe cand sa-i inchid usa ... i-am dat la profu de fizica cu usa in cap ooops ... noroc k era prea beat sa isi deie seama Razz lol!

deci... waiting you to post
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Buburuza.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 23
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

MesajSubiect: Re: cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl   Joi Ian 08, 2009 10:10 am

omg...stiu ca ne-ai povestit =)) cat m-am putut rade =)) si pun pariu ca profu de fizica care o fost intotdeauna beat nu ti-o zis nimic =))

la mine ar fi cam asa...s-a intamplat in clasa a6a cand imi placea de un repetent [i know...stupid girl >.<] si eram in intarziere la sport io cu armi [o colega] si ne grabeam si el era afara in fata usii si nu stiu ce-am facut cand l-am vazt cred ca m-o intimidat si m-am impiedicat in fata lui si nu stiu daca nu am si cazut pe jos exact la picioarele lui =)) la care face el catre mine "haha te-ai facut de cacao" stiu =)) ce replica neinspirata =)) da tot m-am facut de ras si o fost penaaaaaaaaaaaaal =))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://no-music-no-life.forumz.ro
music_lover
Banned
Banned

MesajSubiect: Re: cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl   Vin Ian 09, 2009 7:22 am

ok intamplarea ta nu o intrece pe a mea Razz
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 411
Localizare : Here...in NeverLand

MesajSubiect: Re: cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl   Vin Ian 09, 2009 9:10 am

=)) ai dreptate dar profu de fizica era beat....da joc nu era =)) m-am simtit ranita atunci =)) [ce sa zic =))]

sau mai stiu o faza tot cu proful de fizica...stiu ca oi tot ne bateam joc de el si o fost foarte nervos si i-am zis io ceva ce l-o enervat pana la culme si o venit inspre mine sa ma loveasca sau ma ciufuleasca cred si io m-am dus de la loc si o inceput sa fuga prin clasa dupa mine =))=))=)) o fost mai mult amuzant decat penal sa totusi ii penal ca un profesor sa fuga prin clasa dupa un elev =))

Banned
Banned

MesajSubiect: Re: cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl   Vin Ian 09, 2009 10:00 am

c penibil de jok iti placea .... Shocked wow!
Sus In jos
music4ever
Hip Hop
Hip Hop

Numarul mesajelor : 324
Data de inscriere : 08/01/2009

MesajSubiect: Re: cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl   Vin Ian 09, 2009 10:58 am

eram in pauza..si eram pedepsiti si era si dira cu noi in pauza si face dira:NU AVETI VOIE SA BETI APA SI SA MANCATI! si yo fac Hah si toata clasa se intoarce sper mine si incepe sa rada si dira se uita la mn cu o moacs si io intram in pamant de rusine
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 404
Localizare : Acra:))

MesajSubiect: Re: cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl   Lun Ian 12, 2009 10:16 am

=)) poy la mine nu ii asa amuzant de aceea pau si mina nu o stiu ca am si uitat sa leo povestesc....poy ar fi cam asa era ultima ora la care faceam de serviciu(clasa a-6-a) si ma gandeam ca in sfarsit trebuie sa plec acasa pe la jumatatea orei striga directoarea de la etajul 2-3 era intre pe scari si zice asa:

(ea)-"elevul de serviciu!"!!!!
(yo)-"da...."
(ea)-"elevul de serviciu!!!!!!!!!!!!!!!"(fiindca nu ma auzea)
(yo)-"DAAAAAAAA
si tot striga pana cand dupa 2 minute am coborat sa vad ce vrea ca ei ii era prea lene sa se miste si imi vene4a sda mor de rusine ca o inceput sa ma critice ca "ce esti acolo sa auxi si sa vii cand te chem...bla bla...."

cam atat....
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 319
Localizare : Arad
Data de inscriere : 05/01/2009

MesajSubiect: Re: cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl   Vin Ian 23, 2009 12:05 pm

eu si un coleg tot aruncam cu biletele prin clasa la ora de dirigentie si diru nea chemat in fata clasei si nea pus sa mancam hartie :hah:

si eu am inceput sa ma smiorcai :hah:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://MyAjude.hi5.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl   

Sus In jos

cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Scoala-
Mergi direct la: